Entegra İzmir

Entegra İzmir

Sizler de web üzerinden satış yapmak istiyorsanız Entegra İzmir ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Entegraya girilen ürünlerin tümü milyonlar tarafından kullanılan ve her gün milyonlarca sipariş verilen hepsi burada, gitti gidiyor gibi sitelerde de aynı anda yayınlanmış olur.

 

Böylece bu sitelerin tümünden gelen siparişler tek bir ekran üzerinden faturalandırılır. Sizler de her Pazar yerine özel olarak fiyat tanımı yapabilme şansını elde edebilirsiniz. Buna ek olarak bir ürünü farklı başlıklar altında birden fazla kez yayınlama şansına da sahip olabilirsiniz.

 

Bu Entegra İzmir sayesinde bir platformdan sipariş geldiğinde diğer tüm platformlardan da stok düşme özelliği bulunmaktadır.

 

Platformlardan gelen tüm siparişler yalnızca bir dakika içerisinde kayıt olur ve toplu olarak faturalandırma işlemi yapılır. Gelen siparişler böylece otomatik bir şekilde sisteme işlenmiş olur. Kargo takip numaraları da özel olarak otomatik bir şekilde sisteme işlenir.

 

Sizler de tek ekrandan kolay bir şekilde ürün ekleyebilir ve anlık bir şekilde yayınlama şansını Entegra sayesinde kolayca elde edebilirsiniz.

buy amoxil

doraticaret
No Comments

Yorum Bırak