Hizmetlerimiz

Elimizden gelen tüm işlerin en detaylı açıklamaları

Yeniliğin Yeni Adresi </> Yine Yeni Yeniden

Dora Ticaret Bilişim Sistemleri ve Hizmetleri bir çok yönüyle siz kurumsal veya nihai kullanıcıların hizmetinde memnun müşteri anlayışı ile kilometre taşlarını yürüyor.

 

Web Yazılım · Grafik Tasarım · E-Ticaret Entegrasyon · Textile Transfer Baskı

qodef-fullwidth-slider

Web Tasarım Kodlama

Programa dillerinin platformlarında tecrübeli ve geliştirilmiş uzman altyapısı hizmeti sunar.

Size özel sistematik, güncel yazılım dilleri ile sitelerinizde size özel php veya html seo uygulamaları sunarak hazır portalların dışında size özel bir tasarım sunan güncel uzman kadrosu hizmetinizde.

qodef-fullwidth-slider

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde birçok marka sosyal ağları aktif olarak kullanıyor, sosyal ağlar sayesinde hedef kitleye ve potansiyel müşterilere doğrudan iletişim kurabiliyor. Sizde doğru yönetim ile bu iletişimi sağlayan tüm köprülere hakim olarak nihai kitleye ulaşın. Sosyal medya yönetimi için mutlaka bizler ile iletişime geçerek destek isteyebilirsiniz..

Sosyal Medya'nın en büyük avantajı sizlere doğru hitap eden mecrada ağırlamak örneğin herkes için Facebook değerlidir işe yarar ancak sizin kitleniz Twitter veya StumbleUpon üzerinde iste işte o zaman yanlış strateji ile hareket ettiğinizi üzülerek bildirmek durumundayız ama korkmayın bizler sizlerin her daim yanındayız!

qodef-fullwidth-slider

Dijital Pazarlama

Google ve Instagram'ın ortak aracılığı ile taşın altına elini koydukları birbirine benzeyen ancak farklı iki amaca hizmet eden bunun dışında SEO'dan güç alan yepyeni bir pazarlama stratejiisi platformları.

Google kendi bünyesinde ve Instagram'ı satın aldıktan soınra Facebook ise kendi bünyesinde reklam uygulaması sunmakta bunu yaparken sizlerden istedikleri hedef kitleleri ve görsellerin tam 12'den vurması için analiz ve kapsamlı raporlama hizmeti ile bu alanda sizlerin yanındayız.

qodef-fullwidth-slider

e-Ticaret

Artık Pazaryerlerinde kendinizi doğru ifade edebilmenin tam zamanı: n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol gibi benzeri pazaryerlerinde kendinizi özgürce ve en doğru biçimde ifade etmenin tam vakti.

Pazaryerlerinin yanı sıra ana katman olan kendi e-ticaret markanızı yaratmak ve aradaki komisyonu kaldırmak için sizlere sunduğumuz stratejilerin ışığında ilanlarının görsellerinden başlıklarına kadar detaylı hizmet veren tecrübeli bir anlayış ile yanınızdayız.

qodef-fullwidth-slider

Kurumsal Kimlik

Şirketinizin logosunu beraber inşa ediyoruz ve sonrasında ihtiyacınız olan kartvizit, bloknot, sekreterlik, amerikan servis, afiş, tabela gibi diğer tüm konularda destek veriyoruz.

Grafik Tasarım bölümümüzün desteği ile yola adım attığınız ilk anda veya revizeye gittiğiniz o anda size destek olan bir yapı ile modaya uygun anlam teşkil eden görseller ile her ihtiyacınıza destek veriyoruz.

qodef-fullwidth-slider

İş Kıyafetleri

İş kıyafetleri tekstil baskı ve üretimlerini kendi iştiraki olarak değil bizzat üretici konumunda hazırlıyor sizlere teslim ediyoruz.

Sektörünüz ne olursa olsun ister Gıda, ister Sağlık, ister İnşaat veya Eğitim her alanda sizlerin ihtiyacı olan baskılı veya baskısız iş kıyafetleri konusunda destek veriyor yanınızda oluyoruz.

Google ADS Yönetimi
Web Site Kurulumu
Sosyal Medya Reklam Yönetimi
e-Ticaret Destek