Entegra ile bayiliği ve detaylandırma demo hizmeti.

Dora Ticaret Bilişim Hizmetleri ve Sistemleri > Entegra ile bayiliği ve detaylandırma demo hizmeti.

Entegra ile bayiliği ve detaylandırma demo hizmeti.

İşinizi internete taşıyarak para kazanmak istiyorsanız, bu yolda size yardımcı olacak en etkili çözüm ortakları ile çalışmanız gereklidir. Kendi işletmeniz içerisinde bunu sağlayacak bir altyapıya ihtiyacınız olmadan bunu yapmak mümkün. İster küçük ölçekli ister orta ölçekli bir kobi isterseniz büyük ölçekli bir firma olun burada ana kural internet üzerinden satış yapmanın tamamen farklı bir alan ve profesyonellik gerektiren başka bir sektör olduğunu unutmayın.

 

Kendi web siteniz üzerinden satış yaparak hali hazırda bulunan hacminizi internete taşımak isteyebilir veya Trendyol, GittiGidiyor, HepsiBurada, n11 gibi sitelerde komisyon ödeyerek ürün satmak isteyebilirsiniz. Bu sistemler sizi sadece bulunduğunuz alanda değil daha fazla bölgelerde potansiyel müşterilere kolay ulaştırabilecektir. Hatta bu çıtayı biraz daha ileriye taşıyarak oturduğunuz yerden dünyaya mal satabilirsiniz Amazon, Aliekspress veya Joom gibi siteler üzerinden satış yapmak istiyorsanız bu bağlamda sizin en büyük çözüm ortağınız Entegra programı olacaktır.

 

Entegra‘nın İzmir ve çevresinde Ege bölgesinde hizmet veren ağı olan bizler size uygulamalı demo ve faydalarını anlatmakla bitiremeyiz yapmanız gereken sadece yukarıda bahsettiğimiz bu bir kaç özelliğin dışında daha fazla sağladığı imkanı öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

İnceleme
product image
Değerlendirme
1star1star1star1star1star
Analiz
5 based on 1 votes
Marka
Dora Ticaret Bilişim Hizmetleri ve Sistemleri
Hizmet Adı
Entegra ile bayiliği ve detaylandırma demo hizmeti.
Fiyat
TRY 19
Stok
Available in Stock
Tarih

12 Aralık 2020

Category

Referanslar

Paylaş